Asistent/-ka pedagoga Hradec Králové

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Štefánikova 549, Hradec Králové, Královéhradecký

Společnost Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549 hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé a vychovatelé pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami.

Popis pracovní pozice

ASISTENT/-KA PEDAGOGA
- PP na dobu určitou, nástup 1.9.2018
- Náplň práce: asistent pedagoga pro žáky na ZŠ se sluchovým postižením
- Požadujeme: vzdělání SŠ pedagogického směru s maturitní zkouškou nebo kurz pro asistenty pedagoga,
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro OZP
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Pražák Pavel Mgr., tel. 606 776 411, e-mail: pavel.prazak@neslhk.com

Kontakt

Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549Kontaktní osoba:
Mgr. Pavel Pražák   +420 606 776 411

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549 (IČO 62690361), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.