Učitel/-ka - 1.stupeň specializace speciální pedagoga Dobruška

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Fr. Kupky 350, Dobruška, Královéhradecký

Společnost Základní škola Františka Kupky, Dobruška, Františka Kupky 350, okres Rychnov nad Kněžnou, hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na základních školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami.

Popis pracovní pozice

Kontakt zasláním strukturovaného životopisu (profesní portfolio výhodou) na e-mail reditel@zsdobruska.cz. Součástí výběrového řízení bude pohovor ve škole.
- předpoklady pro výkon funkce pedagogického pracovníka podle § 3 zákona č. 563/2004 Sb.
- odborná kvalifikace pro učitele druhého stupně základní školy podle § 7 zákona č. 563/2004 Sb.
- předpoklady pro práci v kolektivu a s dětmi
- uživatelská znalost obsluhy PC
- trestní bezúhonnost
- platové rozmezí dle dosažené praxe
- informace o škole na www.zsdobruska.cz

Kontakt

Základní škola Františka Kupky, Dobruška, Františka Kupky 350, okres Rychnov nad Kněžnou,Kontaktní osoba:
Mgr. Bc. Alena Bačíková, MBA, ředitelka   +420 494 623 021,731 261 547

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola Františka Kupky, Dobruška, Františka Kupky 350, okres Rychnov nad Kněžnou, (IČO 75018616), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.