Učitel/ka 1.stupně Rokytnice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 89, Rokytnice, Olomoucký

Společnost Základní škola a mateřská škola Rokytnice, okres Přerov, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol).

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
znalost anglického jazyka - výhodou

Nabízíme:
FKSP, příspěvek na stravu

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: skola@obecrokytnice.cz;
- telefonicky na čísle 603 873 741 - Mgr. Hana Foltasová

Kontakt

Základní škola a mateřská škola Rokytnice, okres Přerov, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Mgr. Hana Foltasová   +420 603 873 741

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola a mateřská škola Rokytnice, okres Přerov, příspěvková organizace (IČO 75029201), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.