Učitel/-ka 2. stupně základní školy Sobotka

Plat: 26 020 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jičínská 136, Sobotka, Královéhradecký

Společnost Základní škola, Sobotka, okres Jičín hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 2. stupni základních škol.

Popis pracovní pozice

UČITEL/-KA 2. STUPNĚ ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Požadujeme :
aprobace : tělesná výchova, informatika
týmová spolupráce, flexibilita

Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.

V případě zájmu kontaktujte paní Mgr. Janu Knapovou na emailové adrese : knapova@zssobotka.cz nebo telefonicky na tel.č. +420 601 347 816

Kontakt

Základní škola, Sobotka, okres JičínKontaktní osoba:
Mgr. Jana Knapová, ředitelka   +420 493 571 539;601 347 816

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola, Sobotka, okres Jičín (IČO 71001379), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.