Učitelé v oblasti předškolní výchovy Černošice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 980 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pod Ptáčnicí 2158, Černošice, Středočeský

Společnost Mateřská škola Barevný ostrov,příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé v oblasti předškolní výchovy.

Popis pracovní pozice

Do MŠ Barevný ostrov přijmeme kvalifikovanou učitelku na celý úvazek od 1.9.2018.
Vzdělání - předškolní pedagogika podmínkou. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv.
Životopis s kontakty zasílejte na emilovou adresu skolkabarevnyostrov@seznam.cz. Andrea Červenková, DiS. ředitelka MŠ

Kontakt

Mateřská škola Barevný ostrov,příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Dis. Andrea Červenková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Mateřská škola Barevný ostrov,příspěvková organizace (IČO 72550929), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.