Učitel všeobecně vzdělávacích předmětů - matematiky Trutnov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 26 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Volanovská 243, Trutnov, Královéhradecký

Společnost Střední škola gastronomie a služeb hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách.

Popis pracovní pozice

UČITEL VŠEOBECNĚ VZDĚLÁVACÍCH PŘEDMĚTŮ- MATEMATIKY
- Vzdělání: VŠ - pouze kvalifikovaný uchazeč dle zákona o pedagogických pracovnících
- Vzdělání: učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů - aprobace matematika, příp. chemie
- Trestní bezúhonnost
- Životopis zasílat na níže uvedený e-mail.
Kontakt: Ing. Gabriela Paděrová, tel.: 724 896 090, e-mail: paderova@sou-trutnov.cz

Kontakt

Střední škola gastronomie a služebKontaktní osoba:
Ing. Gabriela Paděrová   +420 724 896 090

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Střední škola gastronomie a služeb (IČO 06668224), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.