Učitel/-ka na střední škole - chemie Hradec Králové

Plat: 10 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hradecká 1151, Hradec Králové, Královéhradecký

Společnost Střední škola Sion High School, Hradec Králové hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách.

Popis pracovní pozice

UČITEL/-KA NA STŘEDNÍ ŠKOLE - CHEMIE
- PP na dobu určitou 1 rok, nástup od 20.8.2018
- Nabízíme: příspěvky na stravování
- Vhodné i pro absolventy/tky
- V případě zájmu zasílejte životopisy na email: prace@highschool.cz
- Další informace na stránkách www.highschool.cz

Kontakt

Střední škola Sion High School, Hradec KrálovéKontaktní osoba:
Bc. Veronika Hloušková, DiS.   +420 734 684 291

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Střední škola Sion High School, Hradec Králové (IČO 71341501), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.