Uklízeč/ka Plzeň

Plat: 4 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Škroupova 209, Plzeň, Plzeňský

Společnost Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13 hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních.

Popis pracovní pozice

Životopis zasílejte na e-mail: jraida@issziv.cz
Hledáme jednu uklízečku pro budovu školy na adrese Škroupova 13. Jednalo by se o dělenou směnu (6 - 9 hod a 13:30 - 19 hod). Případně by se pozice dala obsadit dvěma uchazeči
o zaměstnání, které bychom přijali na zkrácený úvazek (3 a 6 hodin denně).
Plat je dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, platová tř. 2 (platový stupeň podle věku a praxe), osobní příplatek a zvláštní příplatek dle příslušných platových předpisů.
Zaměstnanecké výhody: stravenky

Kontakt

Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13Kontaktní osoba:
Ing. Jaroslav Raida  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13 (IČO 00523925), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.