Uklízečka Dvůr Králové nad Labem

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: náměstí Odboje 304, Dvůr Králové nad Labem, Královéhradecký

Společnost Gymnázium, Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304 hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních.

Popis pracovní pozice

UKLÍZEČKA - prac. poměr na dobu neurčitou, částečný prac. úvazek 70%, 5,5 hod. denně v odpoledních hodinách.
Uvedená mzda je při plném prac. úvazku.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Gymnázium, Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304Kontaktní osoba:
Tomáš Rieger   +420 601 159 053

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Gymnázium, Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304 (IČO 60153393), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.