Vedoucí oddělení inspekce nlz pro karlovarský kraj Karlovy Vary

Plat: 22 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Karlovy Vary, Karlovarský

Společnost Státní úřad inspekce práce hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí ostatních úředníků.

Popis pracovní pozice

vedoucí oddělení inspekce NLZ pro Karlovarský kraj
Více informací naleznete na: http://www.suip.cz/oip06/uredni-deska-oip-plzensky-a-karlovarsky-kraj/
Místem výkonu služby je město Karlovy Vary, jedná se o volné pracovní místo ve státní službě, služební místo je na Oblastním inspektorátu práce pro Plzeňský kraj a Karlovarský kraj.

Kontakt

Státní úřad inspekce práceKontaktní osoba:
Ing. Alena Ohnhäuserová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Státní úřad inspekce práce (IČO 75046962), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.