Všeobecná sestra Brno

Plat: 21 300 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Okružní 832, Brno, Jihomoravský

Společnost Domov pro seniory Okružní, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením.

Popis pracovní pozice

Požadované dovednosti
Registrace, vztah k práci se seniory, zkušenost s prací v DS vítána, empatie, vstřícnost, práce na PC, zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost.
Výše mzdy: 10. platová třída dle započitatelné praxe
Poznámka k volnému místu:
Dvousměnný provoz je od pondělí do pátku , týden ranní služba 7,00- 15,30 a týden odpolední 13,30-22,00.

Kontakt

Domov pro seniory Okružní, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Mgr. Barbora Dvořáková   +420 545 549 372

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Domov pro seniory Okružní, příspěvková organizace (IČO 70887250), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.