Administrativní pracovnice Lipník nad Bečvou

Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Losertova 623, Lipník nad Bečvou, Olomoucký

Společnost Urbánková Alena, JUDr. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Požadavky:
výborná znalost práce na PC (MS Office, datová schránka), psaní všemi deseti, komunikační schopnosti. Podmínkou je pečlivost, zodpovědnost, samostatnost. Vzdělání – SŠ nejlépe ekonomického směru, předchozí praxe výhodou.

Nabízíme:
25 dnů dovolené.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním strukturovaného životopisu a motivačního dopisu na e-mail: ak-admin@seznam.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Urbánková Alena, JUDr.Kontaktní osoba:
JUDr. Alena Urbánková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Urbánková Alena, JUDr. (IČO 66218985), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.