Administrativní pracovník/ce Jindřichův Hradec

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: sídliště U Nádraží 1140, Jindřichův Hradec, Jihočeský

Společnost Daně Máca s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) Požadujeme komunikační dovednosti, KONTAKT E-MAILEM (info@macovi.cz)
pracovní poměr na dobu neurčitou;
organizační schopnosti, znalosti práce na PC (Word, Excel, Outlook), základní znalosti v oblasti vedení účetnictví a schopnost samostatné práce. Nástup možný ihned.

Kontakt

Daně Máca s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Oldřich Máca   +420 777 166 282

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Daně Máca s.r.o. (IČO 25159593), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.