Administrativní pracovník/-ice Nový Bydžov

Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 202, Nový Bydžov, Královéhradecký

Společnost KASI, spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE
Místo výkonu práce: Průmyslová 202, 504 01 Nový Bydžov
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: spolupráce na vytváření plánů výroby a správném odvádění výroby, spolupráce na interním auditu ve společnosti a podílení se na tvorbě dokumentů systému jakosti, další administrativní úkony ve společnosti dle aktuálních potřeb
- Požadujeme: pokročilou práci s PC
- Nabízíme: stravenky, roční benefity pro zaměstnance
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Kytlerová Marcela, tel.: 734 780 357 (volat 8:00 - 15:00 hod.), e-mail: Kytlerova@kasi.cz

Kontakt

KASI, spol. s r. o.

Kontaktní osoba:
Marcela Kytlerová   +420 734 780 357

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KASI, spol. s r. o. (IČO 47470011), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.