Asistent/ -ka jednatele Most

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bělehradská 3345, Most, Ústecký

Společnost KOMOVIA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

ASISTENT/ -KA JEDNATELE
POŽADUJEME:
- ukončené SŠ vzdělání
- předchozí praxe v administrativě vítána
- dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, OneDrive)
- řidičský průkaz sk. B
Zaměstnanecké výhody: finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností, volná pracovní doba, stravenky, práce ve stabilní firmě, přátelský kolektiv.
HLÁSIT SE: Marvan Václav Ing., tel.: 605229066, e-mail: marvan@komovia.cz, osobně po telefonické domluvě.

Kontakt

KOMOVIA s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Václav Marvan   +420 605 229 066

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KOMOVIA s.r.o. (IČO 04363795), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.