Pracovník/ce pobočky Přerov

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kratochvílova 2938, Přerov, Olomoucký

Společnost Okna Macek a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
návrh technického řešení oken na základě poptávky zákazníka (zadávání požadovaných komodit do programu), jednání se zákazníky, uzavírání obchodních smluv, zajištění chodu pobočky, telefonická a elektronická komunikace se zákazníky a centrálou společnosti, administrativní činnost.

Požadavky:
Ukončené středoškolské vzdělání, logické a technické myšlení, znalost práce na PC, komunikativnost, profesionální a příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost.

Nabízíme:
práci ve stabilní společnosti s 20letou tradicí, příspěvek na stravování

Pracovní doba Po-Pá 8:00 - 16:30 hod. Podmínkou je absolvování vstupního 14 - denního školení v sídle společnosti.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: prace@oknamacek.cz, do předmětu e-mailu napište PŘEROV.
K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči.

Kontakt

Okna Macek a.s.Kontaktní osoba:
Ing. Romana Lungová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Okna Macek a.s. (IČO 26906724), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.