Zubní lékař/ka Most

Plat: 70 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: tř. Budovatelů 1996, Most, Ústecký

Společnost ČEKOFin s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zubní lékaři.

Popis pracovní pozice

ZUBNÍ LÉKAŘ/KA
Zubní lékař - vedoucí doktor nového stomatologického centra.
Zaměstnanecké výhody: motivační ohodnocení, nástupní benefit, možnost bydlení
HLÁSIT SE: Kučera Jaroslav, tel.: 602199000, e-mail: kucera@cekofin.cz, osobně po telefonické domluvě

Kontakt

ČEKOFin s.r.o.Kontaktní osoba:
Jaroslav Kučera   +420 602 199 000

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ČEKOFin s.r.o. (IČO 49099248), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.