Pizzař - kuchař Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Václavská 184, Brno, Jihomoravský

Společnost Žaneta Leskourová hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

První kontakt e-mailem
Příprava pizzy a veškeré další úkoly s tím spojené, dodržování hygienických předpisů, potravinářský průkaz, úklid na pracovišti.
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Žaneta LeskourováKontaktní osoba:
Žaneta Leskourová   +420 774 922 841

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Žaneta Leskourová (IČO 05894891), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.