Stavební mistr Zábřeh

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Postřelmovská 2029, Zábřeh, Olomoucký

Společnost Radek Gottwald hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví.

Popis pracovní pozice

Vedení prací při realizaci dopravního značení. Nutný ŘP sk. "B". Pracovní doba pružná dle domluvy.
Práce po celé ČR.
Práce je možná na PP či DPP. Zaměstnavatel zabezpečuje ubytování.
Kontakt: telefonicky (604403896) popř. e-mailem : gottwaldgam@seznam.cz

Kontakt

Radek GottwaldKontaktní osoba:
Radek Gottwald   +420 604 403 896

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Radek Gottwald (IČO 65127510), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.