Technik Varnsdorf

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pohraniční Stráže 2047, Varnsdorf, Ústecký

Společnost TERMI s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní strojírenští technici.

Popis pracovní pozice

Požadavky:
Technik (technička) pro oblast topenářství a vodoinstalatérství.
velmi dobrá znalost práce s počítačem, řidičský průkaz sk. B. Praxe v oboru výhodou. služební auto a telefon pro soukromé účely, půlroční motivační odměny.
Kontakt:
osobně na adrese firmy, telefonicky v každý pracovní den mezi 7 - 15hod, popř. e-mailem

Kontakt

TERMI s.r.o.Kontaktní osoba:
DiS. Jaroslav Dostál, jednatel   +420 412 371 407

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TERMI s.r.o. (IČO 25032640), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.