Pomocná síla Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Trezorky 921, Praha, Hlavní město Praha

Společnost BDL Med, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocníci v kuchyni.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: U Trezorky č.p. 921/2, 158 00 Praha 58
kontakt: p. Procházkovou, mobil: +420 727 89 38 79
e-mail: prochazkova@puzzlesalads.cz
dotovaná strava na pracovišti

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

BDL Med, s.r.o.Kontaktní osoba:
Markéta Chaloupková   +420 603 980 040

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BDL Med, s.r.o. (IČO 26435799), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.