Elektromechanik Markvartovice

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lipová 281, Markvartovice, Moravskoslezský

Společnost CRS telnet s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní elektromechanici.

Popis pracovní pozice

Kontakt: Rončka Jiří, 603 424 522, e: info@crstelnet.cz
Nutný řidičský průkaz sk. B a schopnost práce ve výškách. Instalace telekomunikačních zařízení, zabezpečovací techniky, elektroinstalace.
Nástup možný ihned. Vyhláška 50/§6 velkou výhodou - není však podmínkou. Nutné vzdělání v elektro oboru.

Kontakt

CRS telnet s.r.o.Kontaktní osoba:
Jiří Rončka   +420 603 424 522

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CRS telnet s.r.o. (IČO 29445990), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.