Brusič na plocho Týniště nad Orlicí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: V. Opatrného 300, Týniště nad Orlicí, Královéhradecký

Společnost VarioTec s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Brusiči nástrojů a kovů.

Popis pracovní pozice

Kontakt telefonicky v pracovní den od 7:00 - 15:00 hodin, osobně v pracovní den od 7:00 do 14:00 hodin nebo e-mailem zahalka@variotec.cz.
- SOU
- nutná fyzická zdatnost - manipulace s břemeny nad 15 kg
- ranní směna od 6:00 do 14:30 hodin
- příspěvek na stravování.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

VarioTec s.r.o.Kontaktní osoba:
Ladislav Zahálka   +420 603 522 217

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) VarioTec s.r.o. (IČO 60915889), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.