Junior copywritter Ostrava

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 28. října 207, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost Ollero s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: 28. Října 207/49, 702 00 Ostrava
Kontakt: Lenka Mazurková, životopisy zasílat na E-mail: lenka@ollero.cz.

Ollero je Google partner, tvoříme weby, eshopy a digitální marketing, který vydělává. Díky metodě datadriven tvoříme strategické dlouhodobé partnerství s našimi klienty.

Koho hledáme:
-zkušenosti s copywritingem - tištěná či elektronická média, blogy apod.
-vysokou míru pečlivosti
-výbornou znalost češtiny po stránce gramatické i stylistické
-schopnost zaujmout nejen klienta, ale zejména jeho zákazníka
-ochotu učit se
-sledování trendů
-spolehlivost a přizpůsobivost

Náplň práce:
-komunikovat s klienty
-kontrolovat a pečovat o firemní profily klientů
-spravovat kampaně na Facebooku a Instagramu
-tvořit propagační texty, PR, produktové články a slogany
-psát texty pro webové prezentace
-tvořit tiskové zprávy
-dělat jazykové korektury
-vzdělávat se v oblasti sociálních sítí

Nabízíme:
-férová spolupráce
-svůj čas si řídíš sám/sama
-příjemná práce v moderních kancelářích v historickém centru Ostravy
-sportovní akcí aj.
-pracujeme na odbornosti, zaj postupný růst pak umíme dobře zaplatit
-vhodné zázemí a plnou podporu při tvůrčí práci
-práce na HPP nebo živnostenský list
-home office v případě potřeby
-u nás si Vás doslova rozmazlujeme - firemní akce, občerstvení v kanceláři zadarmo, firemní snídaně, výhody a bonusy od našich klientů
-výhody zázemí Google partnera

Více informací na webových stránkách: ollero.cz

Kontakt

Ollero s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lenka Mazurková   +420 800 665 533

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Ollero s.r.o. (IČO 06530656), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.