Dělník ve výrobě Tetčice

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Rosická 358, Tetčice, Jihomoravský

Společnost ARTTEC s.r.o hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

První kontakt e-mailem (dagmar.sladkovska@arttec.cz )

Požadavky:
Schopnost aktivní práce
Ochota se učit novým věcem
Trestní bezúhonnost
Výborný zdravotní stav
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Hlavní pracovní náplň:
Výroba fólií
Obsluha strojů
Výroba van a sprchových boxů (zhotovení, montáž, zkoušení, opravy vodovodních potrubí a s nimi spojených zařízení - baterií, van, sprchových boxů) - praxe výhodou, ale ne podmínkou.
Možnost podílet se na technologickém rozvoji.

Místo výkonu práce: Rosická 358, Tetčice 664 17

Kontakt

ARTTEC s.r.oKontaktní osoba:
Karina Mucalo   +420 546 422 113

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ARTTEC s.r.o (IČO 60700831), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.