Realitní makléři Frýdek-Místek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost RIN LTD, odštěpný závod hledá vhodného kandidáta na pozici Realitní makléři.

Popis pracovní pozice

A11 z:23/7/2018 a:19/11/2018
První kontakt pouze emailem, popř. telefonicky. Životopisy prosíme zasílat na email: ex@i-n.cz.
Hledáme pracovníky na pozici realitního makléře, s dobrou znalostí ČJ slovem i písmem, se schopností vést obchodní jednání ústně a po telefonu.
Práci lze vykonávat plně z domova a lze ji přizpůsobit svým časovým možnostem.
Zkušenosti z dannou činností vítány.
Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na e-mail ex@i-n.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

RIN LTD, odštěpný závodKontaktní osoba:
Dušan Kajnar   +420 730 641 252

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) RIN LTD, odštěpný závod (IČO 03962954), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.