Skladník/skladnice Ostrava

Plat: 13 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Polanecká 803, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost SELLLOT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

Určeno pro zdravé, OZP s max. 2. stupněm invalidity, osoby zdravotně znevýhodněné
Místo výkonu práce: Polanecká 803/72, Svinov, 721 00 Ostrava 21
V případě zájmu volejte na tel.: 728 467 991 nebo pošlete životopis na e-mail: skripska@selllot.cz

Benefity: stravenky, zvýhodněné ceny pro nákup cukrovinek

Kontakt

SELLLOT s.r.o.Kontaktní osoba:
Ingrid Skřipská   +420 728 467 991

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SELLLOT s.r.o. (IČO 25392468), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.