Strojírenský dělník/ce lakovny Šumperk

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nemocniční 734, Šumperk, Olomoucký

Společnost DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští kovodělníci.

Popis pracovní pozice

Osobní kontakt; Požadujeme: manuální zručnost, zodpovědný přístup k práci, praxe a zkušenosti (strojní, stavební zámečník), technická zdatnost, trestní a morální bezúhonnost, chuť učit se novým věcem, komunikativnost, svědomitost, spolehlivost.
Náplň práce: manipulace s materiálem a hotovými výrobky, navěšování dílců na lakovací linku, kompletace zboží pro odběratele, pomocné práce na pracovištích kovovýroby.
Pracovní doba u třísměnného provozu je ranní 6-14 hod., odpolední 14-22 hod., noční 22-6 hod.
Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, příspěvek na penzijní pojištění, vzdělávací kurzy, školení, odměny při životním jubileu. Kontakt: osobně na pracovišti DOLS a.s., Šumperk, Nemocniční 13; PO-PÁ 7-15:00 hod., telefonicky, e-mailem.

Kontakt

DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.

Kontaktní osoba:
Eva Chovancová, personální oddělení   +420 776 436 183

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s. (IČO 25391941), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.