Programátoři php/web developeři Třinec

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jablunkovská 110, Třinec, Moravskoslezský

Společnost PCsupport.cz s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací.

Popis pracovní pozice

Aktualizace 12. 10. 2018
Požadujeme - výborná znalost HTML a CSS, znalost PHP včetně OOP, XML, zkušenosti s programováním webových aplikací, znalost JavaScript (jQuery), MySQL.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: info@pcsupport.cz
Pracoviště: Třinec

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

PCsupport.cz s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing., Jiří Nowak, MBA  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PCsupport.cz s.r.o. (IČO 27839583), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.