Kontrolor/ka ve výrobě Bojkovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Štefánikova 448, Bojkovice, Zlínský

Společnost Strojírenské kovovýrobní družstvo SKD hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti.

Popis pracovní pozice

Kontrola kvality dílů, uvolňování výroby, provádění měření. Ochota pracovat v nepřetržitém provozu, orientace v technické dokumentaci, dobrá uživatelská znalost práce na PC, samostatnost, zkušenosti s kvailtou výhodou, nikoli podmínkou. Náborový příspěvek 15 000 Kč, dotované stravování ve vlastních prostorách, zajímavé odměny při pracovních a osobních jubileích, příplatky až 2,5x nad rámec zákona. Kontakt telefonicky či e-mailem.

Kontakt

Strojírenské kovovýrobní družstvo SKD

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Vaňková   +420 607 098 948

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Strojírenské kovovýrobní družstvo SKD (IČO 00487619), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.