švadlena, dělník/ce ve výrobě kožené galanterie Klatovy

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Franty Šumavského 189, Klatovy, Plzeňský

Společnost FREJA manufaktura, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

Práce ve výrobě kožené galanterie, šití, práce s lepidly, práce vhodná i pro matky s malými dětmi (možnost práce na zkrácený úvazek)
POŽADUJEME pečlivost a ochotu učit se novým věcem
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5. týden dovolené navíc, možnost závodního stravování, možnost výrazně zlevněného nákupu firemních výrobků
První kontakt možný telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese Fr. Šumavského 189, Klatovy (denně 6:00 - 14:30)

Kontakt

FREJA manufaktura, s.r.o.Kontaktní osoba:
Jan Vítovec, DiS., jednatel   +420 737 772 695,376 312 365

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) FREJA manufaktura, s.r.o. (IČO 24315788), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.