Brusič/ka nástrojů Ústí nad Orlicí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Třebovská 115, Ústí nad Orlicí, Pardubický

Společnost Martin Bartáček hledá vhodného kandidáta na pozici Brusiči nástrojů a kovů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Třebovská č.p. 115, Hylváty, 562 03 Ústí nad Orlicí 3
- nástup možný ihned
- vyučení ve strojírenském oboru výhodou
- vhodné i pro ženy
- stravenky, prémie 2x ročně
- pracovní doba pondělí až pátek
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Martin BartáčekKontaktní osoba:
Martin Bartáček   +420 606 603 690

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Martin Bartáček (IČO 88367029), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.