Operátor obráběcího sroje Želechovice nad Dřevnicí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 160 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Paseky 619, Želechovice nad Dřevnicí, Zlínský

Společnost ZULIP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích).

Popis pracovní pozice

PRACOVIŠTĚ - AREÁL BÝVALÉHO SVITU BUDOVA Č. 81B
Náplň práce: obsluha CNC obráběcího stroje, měření, korekce nástrojů
Požadavky: částečná technická způsobilost
Osobní návštěva na pracovišti 6-15 hod.

Kontakt

ZULIP s.r.o.Kontaktní osoba:
Zouhar Petr, Vojtěch Polášek   +420 604 200 467,608 362 486

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ZULIP s.r.o. (IČO 27696537), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.