Bankovní poradce

Do naší nově otevřené pobočky v Praze hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Obchodní zástupce Staňte se součástí našeho týmu ve společnosti , která je na trhu více než 20 let . Pokud nemáte praxi v oblasti bankovnictví není problém , vše Vás naučíme . Nejedná se o poradenskou činnost !

Lokalita pracoviště: Hlavní město Praha
Vloženo před 6 měsíci

Nabízíme : Zajímavé ohodnocení / 30.000 – 50.000 Kč + 13 plat Skvělou příležitost pro růst , máme propracovaný kariérový systém Možnost firemního automobilu PC Práce v příjemném prostředí Moderní kancelář

Popis pracovní pozice

Do naší nově otevřené pobočky v Praze hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Obchodní zástupce
Staňte se součástí našeho týmu ve společnosti , která je na trhu více než 20 let .
Pokud nemáte praxi v oblasti bankovnictví není problém , vše Vás naučíme .
Nejedná se o poradenskou činnost !

Požadujeme :
Min. SŠ s maturitou
Velmi dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
Proaktivita a obchodní dovednosti vám pomohou plnit cíle
Práce s PC
Zodpovědnost

Nabízíme :
Zajímavé ohodnocení / 30.000 – 50.000 Kč + 13 plat
Skvělou příležitost pro růst , máme propracovaný kariérový systém
Možnost firemního automobilu
PC
Práce v příjemném prostředí
Moderní kancelář

Kontakt

Bolero Group s.r.o.

Sluneční náměstí 2560/4
15800 Praha 5
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kamil Gašpar   773302784

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Bolero Group s.r.o. (IČO -, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na spravnykrok.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.