Svářeč mag Blatná

Inzerát z úřadu práce
Plat: 33 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Čechova 221, Blatná, Jihočeský

Společnost EM Polar k.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči.

Popis pracovní pozice

Požadavky:
- zkušenost se svařováním metodou MAG
- zkušenost se svařováním metodou WIG/TIG výhodou
- vyučen

Nabízíme:
- jednosměnný provoz
- práce ve stabilní společnosti
- výroba nevšedních dílů, tlakových nádob a zařízení
- kvalifikace svářeče dle ISO 9606-1
- ostatní kvalifikace (jeřábník, vazač)
- příspěvky na stravování
- příspěvky na dopravu do zaměstnání
- 33.000 až 35.000 Kč/měs.
- profesní růst
KONTAKT: telefonicky PO-PÁ 7:00 -15:30 hod., Hugrová Lucie, tel.: 607832465, e-mail: l.hugrova@em-polar.cz

Kontakt

EM Polar k.s.

Kontaktní osoba:
Lucie Hugrová   +420 607 832 465

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) EM Polar k.s. (IČO 63887282), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.