Controls engineer Podivín

Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Úlehlova 36, Podivín, Jihomoravský

Společnost Alvey Manex a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektrotechnici a energetici ve výzkumu a vývoji.

Popis pracovní pozice

5.12.2017 - automatizace projektu, příprava dokumentace (funkční popis, layout detekce, I/O list atd.), PLC programování (Siemens, Allen Bradley), tvorba simulace pro ověření správné funkčnosti, implementace programu a oživení zařízení ve výrobě. SŠ v oboru elektromechaniky, elektrotechniky nebo automatizace, praxe na obdobné pozici výhodou, AJ slovem i písmem, komunikativnost, ochota cestovat k zákazníkům v rámci EU. Nástup možný ihned. KONTAKT: Láníčková Běla, tel.: 606 789 320, e-mail: personalni@manex.eu
Místo výkonu práce: Podivín

Kontakt

Alvey Manex a.s.Kontaktní osoba:
Běla Láníčková, HR manager   +420 606 789 320

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Alvey Manex a.s. (IČO 26291231), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.