Nejvyšší představitelé společností a institucí (kromě politických, zájmových a příbuzných organizací) Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 800 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost Mars Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Nejvyšší představitelé společností a institucí (kromě politických, zájmových a příbuzných organizací).

Popis pracovní pozice

MVP: Praha 4
Kont. Jana Roldán. První kont. emailem na jana.roldan@ibs-sro.com
Na této pozici budete zodpovídat za rozvoj strategických priorit společnosti (pobočky pro Střední Evropu) v oblasti rozvoje podnikání a tvorby strategie, aktivně budete spolupracovat s dalšími pobočkami společnosti, budete soustavně budovat image a profil společnosti.
V tomto rozsahu budete dále zodpovídat za vedení společnosti i osob, včetně rozvoje, provádění, sdělování a přezkoumávání vizí, hodnot a strategií společnosti vytvořením prostředí, které podporuje kreativitu, inovace, výkonnost a odpovědnost. Analytické myšlení, schopnost rychle řešit problémy, výborné komunikační/vyjednávací schopnosti a jednání na úrovni. Plynulá angličtina slovem i písmem.

Kontakt

Mars Czech s.r.o.Kontaktní osoba:
Jana Roldán  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Mars Czech s.r.o. (IČO 28444914), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.