Pastor anglicky mluvícího sboru esumc v praze Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 28. pluku 484, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Evangelická církev metodistická hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v církevní oblasti a v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: 28. pluku 484/15, Praha
Kontakt: 224 919 608, e-mail: office.umc.cz@gmail.com
Vedení anglicky mluvícího sboru ENglish Speaking United Methodist Church v Praze 10. Důležitá praxe a aby byl zájemce rodilý mluvčí - AJ.

Kontakt

Evangelická církev metodistickáKontaktní osoba:
Ing. Martin Kukla   +420 224 919 608

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Evangelická církev metodistická (IČO 00445240), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.