Referent společné státní správy a samosprávy Praha

Plat: 23 190 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Za Císařským mlýnem 1063, Praha, Hlavní město Praha

Společnost OLYMP CENTRUM SPORTU MINISTERSTVA VNITRA hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Za Císařským mlýnem 1063, 170 06 Praha 7
PRVNÍ KONTAKT e-mailem na olana.pribylova@csmv.cz, kont osoba Mgr. Jolana Přibylová
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY:
OLYMP Centrum sportu Ministerstva vnitra hledá referenta společné státní správy a samosprávy. Pracovní náplň spočívá v administraci a spolupráci při tvorbě právní dokumentace a přípravě interních aktů řízení v rámci organizace. Výhodou je znalost základních právních předpisů v České republice a základních typů smluv - např. kupní smlouva, smlouva o dílo, smlouva o výpůjčce, nájemní smlouvy atd. Předpokládaný termín nástupu je od 1.9.2018. Pracovní smlouva bude uzavřena se zkušební dobou 3 měsíce na dobu jednoho roku s možností prodloužení nebo změny na dobu neurčitou. Možnost zkráceného pracovního úvazku. Zařazení do 13. platové třídy a platového stupně dle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., http://www.olympcsmv.cz, https://www.facebook.com/OlympCSMV
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, kolektivní smlouva, možnost využití sportovišť, FKSP (příspěvek na dovolenou, dětskou rekreaci, důchodové spoření apod.)

Kontakt

OLYMP CENTRUM SPORTU MINISTERSTVA VNITRAKontaktní osoba:
Mgr. Jolana Přibylová   +420 974 836 236

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) OLYMP CENTRUM SPORTU MINISTERSTVA VNITRA (IČO 75151898), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.