Ostatní uklízeči a pomocníci Praha

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lazarská 15, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Městská divadla pražská hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha
Kontakt: 603 226 250 v době 9-18, e-mail: martina.cacka@m-d-p.cz
Pracovní doba dle provozu divadla (Po-Ne) ne však denně
Zam. výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, MultiSport karta, příspěvek na Doplňkové penzijní spoření, zvýhodněné vstupenky.

Kontakt

Městská divadla pražskáKontaktní osoba:
Martina Čacká   +420 603 226 250

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Městská divadla pražská (IČO 00064297), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.