Ostatní uklízeči a pomocníci Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost JARMYK, družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci.

Popis pracovní pozice

Kont.: Yaremchuk, 608615496, jarmyk@email.cz
osobní jednánív PO 9-11hod. po tel. domluvě v sídle společnosti.

Kontakt

JARMYK, družstvoKontaktní osoba:
Mykola Yaremchuk, předseda družstva   +420 608 615 496

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) JARMYK, družstvo (IČO 27587410), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.