Pracovník v sociálních službách/pečovatel, pracovnice v sociálních službách/pečovatelka Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ke Smíchovu 1144, Praha, Hlavní město Praha

Společnost SeneCura SeniorCentrum Slivenec s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ošetřovatelé v oblasti pobytové péče.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Ke Smíchovu č.p. 1144/144,
Slivenec, 154 00 Praha 514
kontakt: Stárek Lukáš Mgr. Ph.D., tel.: 777905823, e-mail: l.starek@senecura.cz

výhodou, nikoli podmínkou, je Kvalifikační kurz pro pracovníka v sociálních službách

Zam. výhody: závodní stravování: Flexi pass, věrnostní odměny, vzdělávání

Kontakt

SeneCura SeniorCentrum Slivenec s.r.o.Kontaktní osoba:
Mgr. Lukáš Stárek, Ph.D.   +420 777 905 823

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SeneCura SeniorCentrum Slivenec s.r.o. (IČO 06443699), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.