Prodavači v prodejnách Praha

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pařížská 1073, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Pařížská Jewels, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Pařížská č.p. 1073/1, Praha
Kontakt: zpetakova@robertocom.com
Jazykové znalosti ruština, angličtina, praxe v oboru, reprezentativní vystupování.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Pařížská Jewels, s.r.o.Kontaktní osoba:
Zuzana Petáková   +420 777 591 558

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Pařížská Jewels, s.r.o. (IČO 29023190), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.