Noční recepční/auditor Praha

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Zlaté studně 166, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Tržiště a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha
Kontakt: strukturovaný životopis v AJ nebo ČJ zaslat na adresu:lenka.weinfurterova@goldenwell.cz
Požadujeme: znalost AJ, ČJ na vysoké úrovni (mluvenou i psanou formouú, další jazyky jsou výhodou. Spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, příjemné a reprezentativní vystupování, ochota práce v noci, loajálnost a schopnost samostatného rozhodování. Popis práce:
Tvorba, modikiface a rušení rezervací, tvorba rezervačních nabídek, komunikace s hosty (e-mailová, osobní i telefonická). Osobní check-in a check-ou s hosty. Zajišťování služeb, cen, registračních karet, plateb, hotelových účtů.. Uzávěrka pokladny a nočního auditu. Tvorba a odeslání reportů. Další administrativní práce.
Nabízíme. Práci v prostředu luxusního 5* hotelu butikového typu a v příjemném kolektivu, odpovídajícíc finanční ohodnocení. Možnost kariérního růstu. 12 hod. prac. doba od 19-7.00 ( krátký, dlouhý týden). Zajištění pesonální stravy.
Zam. výhody: strava, obuv, uniforma, vouchery, školení a kurzy, bonusy aj.

Kontakt

Tržiště a.s.

Kontaktní osoba:
Lenka Weinfurterová   +420 257 011 213

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Tržiště a.s. (IČO 26503727), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.