Finanční ředitel Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 160 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pekařská 621, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Kühne + Nagel, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb).

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Pekařská č.p. 621/7, Jinonice,
155 00 Praha 515
kontakt: Bílková Barbora, tel.: 257090006, e-mail: Barbora.bilkova@kuehne-nagel.com

Náplň práce:
Řídí všechny ovlasti týkající se financí a jejich správy: zajišťuje vnitřní kontrolní systém, vystupuje jako člen statutárního orgánu. Provádí kontrolu místních politik a postupů a dodržování předpisů, kontroluje profitabilitu, dodržování rozpočtu, produktivitu.
Požadavky:
Minimálně 3 roky praxe na podobné pozici
Vynikající orientace v oblasti financí, daní, právní legislativy
Velmi dobrá znalost MS Office, především Excel
Řidičský průkaz typu B, znalost AJ, NJ výhodou

Kontakt

Kühne + Nagel, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Barbora Bílková   +420 257 090 006

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Kühne + Nagel, spol. s r.o. (IČO 45787115), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.