Řidiči tahačů Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U továren 1282, Praha, Hlavní město Praha

Společnost NYPRO hutní prodej, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči tahačů.

Popis pracovní pozice

Kontakt telefonicky PO-PA 7:00-15:00 nebo e-mailem.

ridičský průkaz skupiny C+E, profesní průkaz, karta řidiče, částečná znalose českého jazyka
Stravenky, po zaparacování týden dovolné navíc, příspěvek na důchodové připojištění

Kontakt

NYPRO hutní prodej, a.s.Kontaktní osoba:
Bc. Libor Kocián   +420 272 181 830

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) NYPRO hutní prodej, a.s. (IČO 25262068), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.