Asistentka ředitele Praha

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pekařská 601, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Biomedica, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Sekretáři (všeobecní).

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Pekařská č.p. 601/8, Jinonice,
155 00 Praha 515
kontakt: Podhorová Lucie, tel.: 325545450, e-mail: personalni@tph.cz

- možnost na zkrácený úvazek za 18000,- Kč hrubého
- smlouva na rok poté na neurčito
- anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou

Výhody: 5 týdnů dovolené

Kontakt

Biomedica, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Lucie Podhorová   +420 325 545 450

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Biomedica, spol. s r.o. (IČO 44265859), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.