Specialita pro controlling Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 29 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Žirovnická 3146, Praha, Hlavní město Praha

Společnost AŽD Praha s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby.

Popis pracovní pozice

Kontakt emailem nebo telefonicky 9:00-14:00

Požadujeme SŠ ekonomického směru, znalost práce s PC, znalost problematiky tvorby cen, rozpočtů a realizace staveb, zákl. znalost AJ, organizační schopnosti, komunikativnost, ŘP typu B (aktivní řidič)

37,5 hodiny týdně, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a penzijní připojištění

Kontakt

AŽD Praha s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Tereza Kastnerová   +420 267 278 290

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) AŽD Praha s.r.o. (IČO 48029483), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.