Trenér/ka plavání Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost SWIM SMOOTH CZECH REPUBLIC, o.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách).

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Praha
kontakt: Urbánková Petra, e-mail: petra.urbankova@swimsmooth.cz

Kurz trenéra plavání 3. třídy.
Znalost MS Office (Word, Excel, Internet).
Anglický jazyk - plynulý, slovem i písmem. Další jazyk výhodou.
Kurz plavčíka nebo jiné instruktorské kurzy výhodou.
Účast na oddílových akcích, závodech, táborech a soustředěních.
TEFL certifikát výhodou, ne podmínkou.
Řidičský průkaz sk. B výhodou, ne podmínkou.

Zam. výhody:
Úvodní zaškolení a další pravidelná školení metodou Swim Smooth. Benefity ve formě plaveckých lekcí, plaveckých pomůcek a oddílové reprezentační výbavy. Prostor k vlastní realizaci pod odborným vedením a pro rozvoj vlastní specializace.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

SWIM SMOOTH CZECH REPUBLIC, o.s.Kontaktní osoba:
Petra Urbánková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SWIM SMOOTH CZECH REPUBLIC, o.s. (IČO 01479997), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.