Strojírenští technici projektanti, konstruktéři Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 45 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Elektry 830, Praha, Hlavní město Praha

Společnost ČKD Blansko Engineering, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři.

Popis pracovní pozice

Kont.: e-mail: i.sipulova@energo-pro.com
Ruský jazyk - velmi pokročilý, CAD systémy (NX 3D, SolidWorks 3D, AutoCAD 3D, ProgeCAD 2D), ŘP sk. B

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

ČKD Blansko Engineering, a.s.Kontaktní osoba:
Ivana Šipulová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ČKD Blansko Engineering, a.s. (IČO 25305034), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.